Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Funda Aygil Bale ve Müzik Okulu 2008 yılında eğitime başlamıştır.

Bale Eğitiminde, uluslarası bir eğitim sistemi olan Royal Academy of Dance (RAD) müfredatı ile  Balanchine Tekniğini yoğurarak eğitim veren tek kurum olma özelliğini taşımaktadır.

Kurumumuz müzik  eğitiminde  MEB ile birlikte yine uluslarası bir sistem olan The Associated Board Of  The Royal School of Musıc  (ABRSM) müfredatı doğrultusunda deneyimli öğretmenler eşliğinde oluşturduğumuz bir yapı içinde öğrencilerini yetiştirmektedir.

SANAT= Sevgi, Disiplin, Azim

Verilen eğitimden öğrencinin hakkını alabilmesi sanat üçgeninin her köşesinde emek harcaması ile doğru orantılır. Bu bilgi ve tecrübenin ışığında eğitim vermek ise bizim görevimizdir.

SERAP BAHÇEKAPILI ÖZŞEKERCİ

Home  /  SERAP BAHÇEKAPILI ÖZŞEKERCİ

Funda Aygil Bale ve Müzik Okulu’nun kurucu ortağıdır. Okulun finansman ve halkla ilişkilerinden sorumludur.

20 yılı aşkın süre ile Özlem Güzel Bale ve Müzik Okulu’nda mali ve halkla ilişkiler yöneticisi olarak görev almıştır. Aynı zamanda son sekiz yıl aynı kurumun Kartal Şubesi’nde ortaklık yapmıştır. Öncesinde Metro Mümesillik ve Mercedes-Benz’de 10 yılı aşkın finans ve halkla ilişkiler departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır.

Kariyerine eğitim kurumlarında devam ederek özel sektör tecrübesini eğitim kuruluşlarının kurumsallaşma yolundaki hikayelerine katkı sağlamak üzerine devam ettirmeye karar vermiş olup evli ve iki çocuk annesidir.